[ úvod ] [ kontakt ] [ napíšte nám ]
[ rusky ] [ english ]
 
 
 

O firme


Verejné obstarávanie

Oznámenie o zadávaní zákaziek
zobraziť »

PROCONT, spol. s r.o. Prešov je spoločnosť so zameraním na inžiniersku, výrobnú a dodávateľskú činnosť. Ťažiskom inžinierskej a výrobnej činnosti je vývoj, projektovanie, výroba a dodávky automatizovaných systémov a elektrotechnických zariadení, konštrukčná a výrobná činnosť v oblasti manipulačnej techniky.

Firma sa už od svojho vzniku zaoberá projektovaním riadiacich a regulačných systémov v oblasti manipulačnej techniky, riadenia výrobných liniek a technologických procesov. Odborné vedomosti a skúsenosti pracovníkov spoločnosti zaručujú efektívne riešenie automatizačných projektov zákazníkov. Firma využíva inžiniersky a výrobný potenciál v záujme zákazníka na komplexnú dodávku automatizácie, počnúc projektom, cez výrobu a montáž automatizovaných systémov riadenia, dodávku merania a regulácie, tvorbu programového vybavenia a končiac montážou u zákazníka, oživením a uvedením do prevádzky.

 

 

Kvalifikovaný tím pracovníkov firmy s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti priemyselnej automatizácie je pripravený splniť požiadavky zákazníka na vysokej technickej úrovni a so zaručenou kvalitou.

 

Valid HTML 4.01 Transitional

Overiť CSS!

© 2014 PROCONT, spol. s r.o. Presov | All rights reserved | Design a implementácia © 2007  www.wign.sk